VIDEO: “Māmiņu klubs” viesojas Jaunajā Teikā un novērtē īrpirkuma piedāvājumu

VIDEO: “Māmiņu klubs” viesojas Jaunajā Teikā un novērtē īrpirkuma piedāvājumu

VIDEO: “Māmiņu klubs” viesojas Jaunajā Teikā un novērtē īrpirkuma piedāvājumu

Īrpirkums ir laba iespēja jaunai ģimenei tikt pie sava mājokļa. Kā to novērtē paši ģimenes cilvēki?

Raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja Kristīne Virsnīte sarunājās ar divu meitu mammu Kristīni par ģimenei piemērotu mājokli un apskatīja vienu no īrpirkuma dzīvokļiem. Raidījuma viešņa uzskata, ka dzīvoklim, kurā mitinās ģimene, jābūt ērtam un pieejamam, lai to iegādāties varētu arī jaunie vecāki, jābūt zaļam pagalmam, kurā bērns var izskrieties, un pāris soļu attālumā skolai vai bērnudārzam.10 iemesli, kāpēc jaunās ģimenes izvēlas īrpirkumu

Ja arī tu meklē ģimenei piemērotu dzīvokli, tad vērts ieklausīties raidījuma “Māmiņu klubs” sarunā par ērtībām, kādām jābūt dzīvoklim, kuru izvēlas ģimene. Tu arī jaunajā mājoklī lūko pēc šīm ērtībām?

1. Iespēja pārdomāti un bez lieka uztraukuma iegādāties mājokli

Izvēloties jauno mājokli, ģimenēm svarīgi, lai tā iegādāšanās neradītu galvassāpes. Jaunajā Teikā pie sava mājokļa vari tikt ar īrpirkuma piedāvājumu - pirmos divus gadus iedzīvoties un aprast ar jaunajām mājām, lai pēc tam spertu nozīmīgo iegādes soli. Viss notiks pakāpeniski un mierīgi.

2. Dzīvoklim jāatrodas tuvu Rīgas centram

Ikdiena un dzīve Jaunajā Teikā ir mierīga un klusa, bet līdz Centra kņadai ir vien 10 minūšu brauciens. Tāpēc, ja sagribas izbaudīt troksni un nelielu burzmu, tad nemaz tik tālu nav jāmeklē - veikali, kafejnīcas un kino ir tepat.

3. Pagalmā jābūt bērnu laukumiņam un tuvumā vietai, kur var nodarboties ar fiziskām aktivitātēm

Ir svarīgi, lai bērns vismaz stundu dienā var pavadīt svaigā gaisā, dauzoties bērnu laukumiņā vai dodoties pastaigā ar mājdzīvnieku. Jaunajā Teikā ir vairāki bērnu laukumiņi un pāris minūšu brauciena attālumā Mežaparks, kur gan mazais, gan ģimene var pavadīt laiku svaigā gaisā.

4. Kluss mājoklis, kurā kaimiņu netraucēti var atpūsties

Jaunajām ģimenēm svarīga ir arī dzīvokļa skaņas izolācija, lai pašiem miegu netraucētu kaimiņu trokšņošana un bērnu niķi vai reizēm skaļā ikdiena netraucētu blakus dzīvojošajiem.  

5. Rūpīgi un kvalitatīvi uzcelta ēka

Mierīgāks prāts un mazāk raižu ir dzīvot paties kvalitatīvi celtā mājoklī. Jaunājā Teikā ēkas būvētas rūpīgi un domājot par to, lai iedzīvotāji nesaltu - tās sevī uztur siltumu, tāpēc ikmēneša komunālie maksājumi ir ļoti draudzīgi pat bargākajos ziemas mēnešos.

6. Skolām un bērnudārziem jābūt rokas stiepiena attālumā

Audzinot bērnus, ir svarīgi, lai no rīta nebūtu jāmēro gaisa gabals līdz skolai vai bērnudārzam. Zinot, ka bērniem no rītiem ir saldāks miegs, vecākiem ir mierīga sirds, jo no Jaunās Teikas līdz tuvākajai skolai jāmēro mazāk kā 10 minūtes. Turklāt centrā esošās skolas arī ir tuvu.

7. Vieta, kur pie mājas atstāt automašīnu

Ģimenes, kas dzīvojušas Rīgas centrā zina, cik grūti mēdz būt ar stāvvietas atrašanu. Jaunajā Teikā katram dzīvoklim ir nodrošināta stāvvieta, tāpēc, atbraucot mājās, mierīgu sirdi vari novietot auto un neuztraukties, vai kāds to neapskādēs.

8. Bērns var apmeklēt pulciņus

Vecākiem ir nozīmīgi, lai bērns apmeklētu nodarbības un atrastu savu aizraušanos. Pāris soļu attālumā no īrpirkumā piedāvātajiem mājokļiem atrodas VEF kultūras pils, kur notiek dažādas nodarbības - bērns var izdejoties un izdziedāties. Tā kā VEF atrodas tik tuvu, bērns mājās var atnākt pats.

9. Dzīvoklim jābūt plašam un ērtam

Ar īrpirkumu var izvēlēties dažādu platību dzīvokļus - gan piemērotu mazai, gan kuplai ģimenei. Dzīvokļu plānojums ir pārdomāts un viegli iekārtojams.

10. Tuvumā jābūt kādam veikalam

Ir svarīgi, lai netālu no mājām ir kāds veikals, kurp doties pēc pusdienu pagatavošanai nepieciešamajiem produktiem. Īpaši svarīgi tas ir jaunajām ģimenēm, kamēr bērns vēl ir pavisam mazs. Jaunajai Teikai tuvumā ir gan Domina, gan Alfa, kur vienuviet atrodas viss ikdienai nepieciešamais.

KAS JĀZINA PAR ĪRPIRKUMU?

1. Īrpirkums ir tava iespēja uzkrāt 100% no īres naudas pirmajai iemaksai - to varēsi izmantot, kad ņemsi kredītu bankā.
2. Ar īrpirkumu naudu vari krāt 2 gadus - jebkurā brīdī šo 2 gadu laikā vari pieņemt lēmumu dzīvokli pirkt.
3. Kad pieņemsi lēmumu veikt pirkumu, mēs palīdzēsim nokārtot kredītu bankā - sarunāsim tikšanos un sakārtot papīrus.
4. Īrpirkuma dzīvokļi atrodas Jaunajā Teikā - inovatīvā kvartālā ar stāvvietu, bērnu rotaļu laukumu, vairākām ēstuvēm, birojiem un drīzumā arī - ar sporta klubu un bērnudārzu.
5. Īrpirkuma piedāvājums ir pieejams tagad un dzīvokļu daudzums - ierobežots.
6. Dzīvokli vari rezervēt jau tagad, ievākties - gada otrajā pusē.
7. Īrpirkums nav kredīts, ja vēlēsies dzīvokli pirkt un uzkrāto summu izmantot pirmajai iemaksai, tev kredīts būs jākārto bankā.

Jautājumi? Vēlies apskatīt dzīvokļus? Uzzināt vairāk par īrpirkumu? Sazinies ar mums - būsim priecīgi izstāstīt visas detaļas telefoniski vai klātienē.

(+371) 672-24-803

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies

Apskatīt dzīvokļus klātienē ir labāk nekā galerijā!

Pieteikties

Par mums raksta