Vai tava ģimene var saņemt Altum atbalstu dzīvokļa iegādei? Uzzini!

Vai tava ģimene var saņemt Altum atbalstu dzīvokļa iegādei? Uzzini!

Vai tava ģimene var saņemt Altum atbalstu dzīvokļa iegādei? Uzzini!

Izskaidrojam, kā darbojas un kam piemērota mājokļa garantiju programma. Nepalaid garām šo iespēju!

Pirms iegādājies dzīvokli, pārliecinies, vai izmanto visas šobrīd piedāvātās iespējas. 2 no tām iesakām apsvērt jaunajai ģimenei: Altum atbalsta programma un Īrpirkums. Abi šie piedāvājumi krietni atvieglos dzīvokļa iegādes finansiālo pusi.

Kādas ģimenes var saņemt Altum garantiju?

Garantiju mājokļa iegādei vai būvniecībai vari saņemt, ja tev ir vismaz viens bērns, kurš nav vecāks par 23 gadiem, un tev ir pietiekami augsti pastāvīgie ienākumi, taču nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai. To vari saņemt, ja darījuma summa mājokļa iegādei vai būvniecībai nepārsniedz 200 000 eiro.

Kā Altum programma atvieglo mājokļa iegādi?

Ja tavā ģimenē ir viens bērns - saņemsi garantiju 10% apmērā no aizdevuma pamatsummas, ņemot vērā, ka atbalsts nevar pārsniegt 10 000 eiro. Ja ģimenē ir divi bērni - garantija var būt 15% apmērā, bet nepārsniedzot 15 000 kopumā. Bet ģimenes ar 3 un vairāk bērniem var saņemt garantiju 20% apmērā, nepārsniedzot 20 000.

Garantijas termiņš ir 10 gadi.

Kā tikt pie Altum garantijas ģimenēm?

  1. Mājokļa garantiju vari saņemt, ja tev ir vismaz viens bērns vecumā līdz 23 gadiem.
  2. Tev jāiesniedz pieteikums hipotekārā aizdevuma saņemšanai vienā no bankām, ar kurām Altum ir noslēgts sadarbības līgums - Swedbank, SEB banka, Luminor, Citadele banka, BlueOrange.
  3. Banka pārliecināsies, ka tavā apgādībā ir vismaz 1 bērns līdz 23 gadiem, turklāt arī bērnam jādzīvo vienā mājoklī ar ģimeni. Banka izvērtēs tavu pieteikumu un lems par Altum garantijas piešķiršanu.
  4. Jau pēc 5 darba dienām uzzināsi, vai Altum pieņēmis tavu garantijas pieteikumu un piešķirs garantiju.
  5. Ja pieteikums apstiprināts, tad Altum izraksta rēķinu bankai par mājokļa garantijas izsniegšanu, kuru tā apmaksā. Pēc rēķina apmaksas Altum noslēdz garantijas līgumu par aizdevumu.

Kāda summa man būs jāatmaksā?

Pirms garantijas saņemšanas tev būs jāsamaksā 2,5% no piešķirtās garantijas summas.

Kāpēc Altum programmu ērti izmantot, izvēloties īrpirkuma piedāvājumu?

Pirmkārt, pats īrpirkums tev krietni atvieglos dzīvokļa iegādes procesu - ar to tu vari ievākties jaunā dzīvoklī jau šogad, sākumā to īrēt, bet visa īres maksa 100% apmērā tiks uzkrāta pirmajai iemaksai bankā.

Kad būsi pieņēmis lēmumu un gatavs spert nozīmīgo soli, tad izdevumus segt tev palīdzēs Altum programma, kā rezultātā saņemsi dzīvokli par lētāku summu, bet tā nebūs jāatmaksā uzreiz. Ir taču forši, ka īrpirkuma īres maksa pa pirmajiem diviem gadiem jaunajā mājoklī ir pirmā iemaksa un pārējo segt tev palīdz Altum, vai ne?

Luminor bankas pārstāve Inese Kuzmane Altum programmu ģimenēm vērtē kā ļoti atbilstošu, jo tieši šī ir mājokļu pircēju kategorija, kas izvēlas īrpirkumu un kuriem tas ir piemērots. Nosacījumi iet līdztekus - īrpirkums ļauj klientam sakrāt naudu pirmajai iemaksai, savukārt, Altum  atvieglo pārējās izmaksas, sperot lielo dzīvokļa iegādes soli. Ģimenei ir daudz vieglāk plānot savus izdevumus un tikt pie sava mājokļa ir daudz vieglāk.

Vairāk par atbalsta programmu jaunajām ģimenēm uzzini šeit.

KAS JĀZINA PAR ĪRPIRKUMU?

1. Īrpirkums ir tava iespēja uzkrāt 100% no īres naudas pirmajai iemaksai - to varēsi izmantot, kad ņemsi kredītu bankā.
2. Ar īrpirkumu naudu vari krāt 2 gadus - jebkurā brīdī šo 2 gadu laikā vari pieņemt lēmumu dzīvokli pirkt.
3. Kad pieņemsi lēmumu veikt pirkumu, mēs palīdzēsim nokārtot kredītu bankā - sarunāsim tikšanos un sakārtot papīrus.
4. Īrpirkuma dzīvokļi atrodas Jaunajā Teikā - inovatīvā kvartālā ar stāvvietu, bērnu rotaļu laukumu, vairākām ēstuvēm, birojiem un drīzumā arī - ar sporta klubu un bērnudārzu.
5. Īrpirkuma piedāvājums ir pieejams tagad un dzīvokļu daudzums - ierobežots.
6. Dzīvokli vari rezervēt jau tagad, ievākties - gada otrajā pusē.
7. Īrpirkums nav kredīts, ja vēlēsies dzīvokli pirkt un uzkrāto summu izmantot pirmajai iemaksai, tev kredīts būs jākārto bankā.

Jautājumi? Vēlies apskatīt dzīvokļus? Uzzināt vairāk par īrpirkumu? Sazinies ar mums - būsim priecīgi izstāstīt visas detaļas telefoniski vai klātienē.

(+371) 672-24-803

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies

Apskatīt dzīvokļus klātienē ir labāk nekā galerijā!

Pieteikties

Par mums raksta