Latviešu dizaineru interjera priekšmeti, kas izmantoti Jaunās Teikas dzīvokļu iekārtošanā

Latviešu dizaineru interjera priekšmeti, kas izmantoti Jaunās Teikas dzīvokļu iekārtošanā

Latviešu dizaineru interjera priekšmeti, kas izmantoti Jaunās Teikas dzīvokļu iekārtošanā

Pārliecinies arī tu, ka mājokli no viena kaktiņa līdz otram var skaisti iekārtot un papildāt, izvēloties Latvijā radītus interjera priekšmetus.

Mēs patiesi varam lepoties ar to, ka Latvijā ir daudz talantīgu cilvēku, kas ne tikai atgādina par mūsu tautas vērtībām, bet arī nes mūsu vārdu ārpus valsts robežas. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ arī Jaunās Teikas dzīvokļiem mājīgumu piešķir tieši mūsu pašu radītās pērles.

Bieži vien, no rīta pamostoties, pirmā doma ir: “Negribas kāpt ārā no gultas” vai “kad atnākšu mājās, nedaudz pagulēšu”. Teju katrs varētu atzīt, ka viena no drošākajām un mīļākajām vietām ir sava guļamistaba un gulta.

Ieejot Jaunās Teikas dizaina dzīvokļu guļamistabā, uzreiz kļūst skaidrs, kāds ir mājokļa īpašnieks - maiga un trausla sieviete, laimīgs pāris, izskatīgs vecpuisis vai vecāki maziem un reizēm palaidnīgiem ķipariem. Jāsaka, ka pirmais, ko gribas izdarīt, ieejot mājokļa guļamistabā, - ielēkt košajā gultā.

Kvalitatīvas, ar roku darinātas “Baudi” gultas

Katra no “Baudi” gultām veidota savā tehnikā un darināta ar rokām. Jau nosaukums “Baudi” liecina, ka gultas ir patiesi ērtas un tajās iegulties ir tīrā bauda. Šāds nosaukums radies, jo uzņēmums ir ar visām četrām rokām un kājām par baudu un tās visdažādākajām izpausmēm, tamdēļ mēbeles radītas, lai pieredzētu visa veida priekus. Apskatot dizaina dzīvokļus, redzēsi, ka katrā mājoklī gulta ir citā krāsā, tāpēc nav šaubu, ka atradīsi sev tīkamāko. Uzņēmums piedāvā arī iespēju pašam radīt savu gultu, tāpēc iespējams, ka tiksi arī pie guļvietas ar savu mīļāko latvju zīmi vai kādu citu rakstu. Profesionāļi uzklausīs tavas vēlmes un palīdzēs radīt tām atbilstošāko gultu.

Vairāk “Baudi” produktus meklē šeit.

Tev arī šķiet, ka viena no mazajām baudām ir iegulties svaigi saklātā un vēsā gultā, sajūtot palagu smaržu? Tad tā vien gribas atgulties un piecas minūtītes neko nedarīt - tikai skatīties griestos un atpūsties, kārtīgi izstaipīties. Bet vēl foršāk ir tad, ja tava gultasveļa vēl ko pastāsta, kā to dara dizaina dzīvokļos klātā Benji Knewman gultasveļa. Tās stāsts ir par gulēšanu - ne tikai izlasīsi, bet arī caurmērā izjutīsi šī vārda nozīmi.

 Benji gultasveļa ar stāstu

Pie kura katra neatradīsi Benji Knewman gultasveļu, bet Jaunās Teikas dizaina dzīvokļos tā stāsta gudras lietas un skaidro vārdus. Foršā gultasveļā saldāks miegs un labāki sapņi, vai ne? Benji saka, ka pagulēt vienmēr esot laba doma - ja arī tu tā domā, tad, iespējams, tev jāguļ Benji gultā.


Vairāk “Benji Knewman” produktus meklē: šeit.

Tāpat arī forši vēsākos vakaros ieritināties siltā plediņā un palasīt grāmatu, un kur gan labāka vieta tam, kā ērtā gulta vai dīvāns? Mājoklis katram ir mazais buduārs, kurā paslēpties no visām raizēm un cilvēkiem - mīksta sega pavisam noteikti sniedz drošības un mīļuma sajūtu.

Ērtās un siltās Nakts mēbeles

Saldam miegam vajag ne tikai ērtu gultu, bet arī siltus plediņus, kuros ziemas vakaros ieritināties, un mājīgu naktslampiņu, pie kuras lasīt grāmatu. Mājokļos segas un gultasveļa izvēlēta, lai radītu noskaņu - ir taču jauki pēc garas darba dienas iekrist mīkstā segā, vai ne?

Vairāk “Nakts mēbeles” produktus meklē: šeit.

Stilīgie Piku burti

Šobrīd tik aktuālie Piku burti pilda ne tikai dekoratīvu funkciju, bet arī kalpo kā naktslampiņa. Iegādāties var ne tikai vienu burtu, bet arī veselu vārdu vai iniciāļus.Varēsi arī ieinstagramot, jo burtiņi ļoti labi izskatās fotogrāfijās. Interesants risinājums: katrā guļamistabā vari nolikt tā īpašnieka vārda burtiņu.

Vairāk “Piku” produktus meklē: šeit.

Mājās virtuve ir vieta, kurā parasti top brīnumi. Gandrīz katra saimniece mīl šiverēties pie plīts: svētdienu rītos gatavot brokastis visai ģimenei, pirmssvētku vakarā cept kūku, gatavot gardas vakariņas ciemiņiem. Prieks pēc darba dienas atgriezties mājās un uzaicināt kādu draugu uz kafijas tasi un kūku vai pagatavot vakariņas ģimenei. Katrai kārtīgai namamātei un namatēvam ir foršo trauku plauktiņš, kurus galdā liek, kad pilna māja smejošu ciemiņu. Bet katram ir lielais augļu un dārzeņu trauks, kas uz galda ieņēmis savu nemainīgo vietu.

Dizainiskie An&angel stikla trauki

Mājās vienmēr būs svaigi augļi skaistajā un dekoratīvajā traukā. Jaunās Teikas iedzīvotāji izvēlas šos traukus, kā dizaina objektus. Trauks ir gana masīvs, lai virtuves virsma vienmēr būtu aizpildīta un izskatītos dzīvīga.

Vairāk “Anangel” produktus meklē: šeit.

Mūsdienīgie un skaistie Munio home

Aicinot ciemiņus, galdā varēsi celt ne tikai gardu maltīti, bet arī skaistus traukus. Tici mums - kļūsi pie viesmīlīgākā drauga titula. Trauki lieliski papildina Jaunās Teikas askētisko un moderno stilu.

Vairāk “Munio home” produktus meklē: šeit.

Ieejot kādā no dzaina dzīvokļiem, tā vien gribēsies apsēsties dīvānā un paskatīties filmu. Turklāt, tie ir iekāroti tā, lai varētu gan vakaros atpūsties, gan reizi pa reizei arī pastrādāt.

 Ērtie Nordi Furniture dīvāni un praktiskie galdi


Mājīga viesistaba, kas izskatās kārtīga pat tad, ja mājās valda neliels haoss. Nordi Furniture mēbeles ir askētiskas un mūsdienīgas, bez liekām detaļām - atradīsi gan sievišķīgam un maigam dzīvoklim piemērotus žurnālu galdiņus, dīvānus, gan ģimenes mājoklim vai vecpuiša miteklim atbilstošus.

Vairāk “Nordi Furniture: produktus meklē: šeit.

Gaiša vannasistaba mājoklī ir ļoti nepieciešama, jo kā gan citādi no rīta sakopsies, turklāt jāatceras, ka gadās arī aizgulēties un tad darbiņš jāpaveic divtik ātri.  Savukārt, vakaros gribas izbaudīt mazo mājas spa, ieejot karstā vannā, uzliekot mīļāko dziesmu fonā un malkojot vīna glāzi, kas atļauta tikai tavā mazajā spa salonā. Pārdomātās un plašās vannasistabas dizaina dzīvokļos ir piemērotas gan vienam, gan diviem.

Casa di Vanna ērtās un 

           relaksējošās vannas            

Kurš nu būtu domājis, ka pie mums ražo vienas no kvalitatīvākajām vannām, vai ne? Jaunās Teikas dizaina dzīvokļos atradīsi tieši šīs - varēsi baudīt nomierinošas burbuļvannas svētdienu vakaros. Šīs patiesi ir vienas no ērtākajām pie mums pieejamajām vannām, turklāt ļoti skaistas, tāpēc arī mājokļos izvēlētas tieši šīs.

Vairāk “Casa di Vanna” produktus meklē: šeit.

Iekārtojot mājokli, svarīgi atcerēties, kā mājās vēlies justies. Latvijā radītie dizaina un interjera priekšmeti ir ne tikai skaisti un parocīgi, bet arī pilni latviešu spēka. Vari rast sev atbilstošo risinājumu, izvēloties askētiskāka dizaina objektus, piemēram, “Nordi Furniture” dīvānu un “Munio home” traukus vai tieši pretēji - “Piku” gaismas burtus un “Nakts mēbeļu” pūkainos plediņus, radot siltu un sievišķīgu māju sajūtu.KAS JĀZINA PAR ĪRPIRKUMU?

1. Īrpirkums ir tava iespēja uzkrāt 100% no īres naudas pirmajai iemaksai - to varēsi izmantot, kad ņemsi kredītu bankā.
2. Ar īrpirkumu naudu vari krāt 2 gadus - jebkurā brīdī šo 2 gadu laikā vari pieņemt lēmumu dzīvokli pirkt.
3. Kad pieņemsi lēmumu veikt pirkumu, mēs palīdzēsim nokārtot kredītu bankā - sarunāsim tikšanos un sakārtot papīrus.
4. Īrpirkuma dzīvokļi atrodas Jaunajā Teikā - inovatīvā kvartālā ar stāvvietu, bērnu rotaļu laukumu, vairākām ēstuvēm, birojiem un drīzumā arī - ar sporta klubu un bērnudārzu.
5. Īrpirkuma piedāvājums ir pieejams tagad un dzīvokļu daudzums - ierobežots.
6. Dzīvokli vari rezervēt jau tagad, ievākties - gada otrajā pusē.
7. Īrpirkums nav kredīts, ja vēlēsies dzīvokli pirkt un uzkrāto summu izmantot pirmajai iemaksai, tev kredīts būs jākārto bankā.

Jautājumi? Vēlies apskatīt dzīvokļus? Uzzināt vairāk par īrpirkumu? Sazinies ar mums - būsim priecīgi izstāstīt visas detaļas telefoniski vai klātienē.

(+371) 672-24-803

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies

Apskatīt dzīvokļus klātienē ir labāk nekā galerijā!

Pieteikties

Par mums raksta