15 lieliskas ēstuves, kurās paēst Jaunās Teikas apkaimē

15 lieliskas ēstuves, kurās paēst Jaunās Teikas apkaimē

15 lieliskas ēstuves, kurās paēst Jaunās Teikas apkaimē

Dzīvojot Jaunajā Teikā, izvēles iespēju netrūkst. Atradīsi veselīgas maltītes, eklērus, kad gribas kārtīgi panašķoties, un sātīgus burgerus vai kebabus.

1. Terra + Mākonis Jaunajā Teikā

Veselīgas ēšanas restorāns pie pašām mājām. Turp vari doties našķoties ar izslavēto Terras veselīgo snikera batoniņu, kādu no kūciņām vai sātīgo Terra Box, kas pilns krāsainu dārzeņu. Vari arī doties brokastīs pēc spēcinošas auzu putras vai omletes. Turpat ceturtdienās, piektdienās un sestdienās atradīsi arī Mākoņa bāru, kurā malkot atspirdzinošus, garšīgus un skaistus kokteiļus.

2. Balts Jaunajā Teikā

Jaunā Teika ir pilna veselīgu ēšanas iespēju. Esi ēdis garšīgāko suši? Ja tava atbilde ir nē, tad Baltā izbaudīsi gardāko, kāds ēsts, savukrāt, ja domā, ka tādu jau esi atradis - mainīsi savas domas. Ir arī ātri pagatavojamas, veselīgas un ļoti gardas zupas.

3. Teikas Ezītis miglā

Runā, ka tur ir vislabākie kartupeļi frī, tāpēc ir vērts doties tos baudīt kopā ar ļoti garšīgajiem burgeriem un dzērieniem. Piemērota vieta vasaras vakaru pļāpām draugu lokā. Dodies ciemos!

4. Raunas Dārzs Teikā

Mazāk varēsi prātot, ko nest uz darbu svētku cienastā, jo netālu no mājām garšīgākie eklēri pilsētā. Ja gribas ko sāļāku, tad vari arī baudīt arī Pokiju - dārzeņu bļoda ar gaļu vai jūras veltēm. Starp citu, tur bieži notiek arī meistarklases, kuru laikā pats vari iemācīties gatavot šobrīd tik aktuālos eklērus un pat iegūt Raunas dārza recepti savā īpašumā.

5. Elkor restorāns Storano

Itāļu virtuves cienītāji būs priecīgi, ka otrpus ielai var tikt pie garšīgas picas. Katru nedēļu restorāns sarūpē īpašo pusdienu piedāvājumu, kas ir patiesi izdevīgs. Reizēs, kad mājās neko gatavot negribas, paēst vari doties turp.

6. Bea basil

Bea basil ir ģimenes restorāns, kas šīs apkaimes iedzīvotāju vidū ir ļoti iecienīts. Restorāns izskatās gluži kā stilīgs padomju laika mājoklis. Kad dodies ieturēt maltīti, labāk pabrīdini par viesošanos, jo maltīti ieturēt tur grib daudzi, taču vietas gan ir nedaudz mazāk.

Brančs jeb vēlbrokastis tur ir augstā līmenī, tāpēc noteitki vērts kādu brīvdienas rītu aizstaigāt līdz viņiem.

7. Ēlande

Noteikti būsi jau kaut kur manījis zilo zirgu, kas stāv kafejnīcas pagalmā. Kafejnīcā vari nobaudīt gardas pusdienas un paņemt līdzi kādu saldo reizēs, kad mājās sakārojas kāds našķis.

8.  Befrites

Reizēm taču kārojas apēst ko pavisam neveselīgu, vai ne? Šādās reizēs jādodas uz Befrites, kur varēsi izbaudīt grēcīgi labu maltīti.

9. Kebab Factory

Šobrīd kebabi kļuvuši ļoti modīgi - tu vari dzīvot netālu no izslavēti labās kebabnīcas. Vienuviet atradīsi gan sulīgus un sātīgus kebabus, gan burgerus. Starp citu, maltītes ieturēšanu vēl foršāku padara melnie cimdiņi, kurus piešķir, lai nesasmērētu rokas.

10. Wok Street Riga

Jaunās Teikas apkaimē atradīsi teju visu - arī wok ēdienus. Apkalpošana ir ļoti ātra, tāpēc vari uzgaidīt vien pāris minūtes un Āzijas virtuvi baudīt uz vietas vai ņemt līdzi, lai paēstu mājās, skatoties kādu filmu.

11. Grila bode

Ne tikai vasarā, bet arī ziemā vari aiziet izbaudīt sulīgu šašliku. Taču visvairāk izslavēti Grila bodē ir burgeri, kas kūstot mutē.

12. Fei-fei restorāns

Garšīgus suši un ķīniešu virtuvi izbaudīt vari Fei-fei. Zinātāji saka, ka asie ēdieni tur esot īpaši labi, tāpēc, kad sagribas ko asāku, dodies turp.

13. Mielotava

Mielotavā sevi palutināt vari ar teju jebko - sākot no burgeriem, beidzot ar jūras veltēm. Ja brīvdienās vēlies doties uz kafejnīcu, taču ierastā brančošana tev ir apnikusi, tad Mielotavā izbaudīsi ko citādāku, jo šeit vēlbrokastis sauktas par Cēzara bufeti jeb tā ir lieliska iespēja salikt pašam savus Cēzara salātus no piedāvātajām sastāvdaļām. Īsta Čiekurkalna pērle, vai ne?

14. Jaunās Teikas Daily

Tie, kuri Jaunajā Teikā ne tikai dzīvo, bet arī strādā, jau zina šo vietu. Tur vari aši paēst, kad ikdienas skrējienā pašam gatavot vai šikā restorānā gaidīt maltīti nav laika. Katru dienu ir īpašais piedāvājums, plašs salātu bārs un svaigi spiestas sulas.

15. Street-food ceturtdienas Jaunās Teikas pagalmā

Sākot ar 31. maiju reizi nedēļā notiek pasākums Street Food Ceturtdienas, kura ietvaros reizi nedēļā Jaunās Teikas pagalmā viesojas viens vai vairāki izbraukuma restorāni.

Seko informācijai šeit.

KAS JĀZINA PAR ĪRPIRKUMU?

1. Īrpirkums ir tava iespēja uzkrāt 100% no īres naudas pirmajai iemaksai - to varēsi izmantot, kad ņemsi kredītu bankā.
2. Ar īrpirkumu naudu vari krāt 2 gadus - jebkurā brīdī šo 2 gadu laikā vari pieņemt lēmumu dzīvokli pirkt.
3. Kad pieņemsi lēmumu veikt pirkumu, mēs palīdzēsim nokārtot kredītu bankā - sarunāsim tikšanos un sakārtot papīrus.
4. Īrpirkuma dzīvokļi atrodas Jaunajā Teikā - inovatīvā kvartālā ar stāvvietu, bērnu rotaļu laukumu, vairākām ēstuvēm, birojiem un drīzumā arī - ar sporta klubu un bērnudārzu.
5. Īrpirkuma piedāvājums ir pieejams tagad un dzīvokļu daudzums - ierobežots.
6. Dzīvokli vari rezervēt jau tagad, ievākties - gada otrajā pusē.
7. Īrpirkums nav kredīts, ja vēlēsies dzīvokli pirkt un uzkrāto summu izmantot pirmajai iemaksai, tev kredīts būs jākārto bankā.

Jautājumi? Vēlies apskatīt dzīvokļus? Uzzināt vairāk par īrpirkumu? Sazinies ar mums - būsim priecīgi izstāstīt visas detaļas telefoniski vai klātienē.

(+371) 672-24-803

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies

Apskatīt dzīvokļus klātienē ir labāk nekā galerijā!

Pieteikties

Par mums raksta