Esi pabeidzis augstskolu un vēl nav 35 gadi? Vari saņemt Altum atbalstu dzīvokļa iegādei!

Esi pabeidzis augstskolu un vēl nav 35 gadi? Vari saņemt Altum atbalstu dzīvokļa iegādei!

Esi pabeidzis augstskolu un vēl nav 35 gadi? Vari saņemt Altum atbalstu dzīvokļa iegādei!

Iesakām: apvieno īrpirkumu un Altum garantiju jaunajiem profesionāļiem, lai atvieglotu mājvietas pirkšanas finansiālo pusi.

Kas ir jaunais profesionālis?

Par jauno speciālistu uzskata cilvēku, kurš ieguvis vidējo profesionālo vai augstāko izglītību un nepārsniedz 35 gadu vecumu. Ja tu piederi pie šīs grupas un gribi tikt pie sava mājokļa, tad vērts uzzināt, kā Altum programma palīdz tiem, kuriem ir pastāvīgi un stabili ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu mājokļa iegādei.

Kā Altum programma atvieglo mājokļa iegādi?

Izvēloties mājokli, kuru gribi iegādāties, saņemsi garantiju apmērā līdz 20% no dzīvokļa vai mājas kopējās summas, taču aizdevums nevar pārsniegt 50 000 eiro. Garantijas termiņš ir 10 gadi.

Kā tikti pie Altum garantijas jaunaiem profesionāļiem?

  1. Tev jāiesniedz pieteikums hipotekārā aizdevuma saņemšanai vienā no bankām, ar kurām Altum ir noslēgts sadarbības līgums. Altum sadarbojas ar Swedbanku, SEB banku, Luminor, Citadele banku un BlueOrange.
  2. Jāiesniedz arī vidējās profesionālās vai augstākās izglītības apliecinoša dokumenta kopijai, pēc kuras banka izvērtēs pieteikumu un lems par mājokļa garantijas piešķiršanu. Tā sagatavos un iesniegs Altum garantijas pieteikumu.
  3. Jau pēc 5 darba dienām uzzināsi, vai Altum pieņēmis tavu garantijas pieteikumu un piešķirs garantiju.
  4. Ja pieteikums apstiprināts, tad Altum izraksta rēķinu bankai par mājokļa garantijas izsniegšanu, kuru tā apmaksā.
  5. Pēc rēķina apmaksas Altum noslēdz garantijas līgumu par aizdevumu.

Kāda summa man būs jāatmaksā?

Pirms garantijas saņemšanas tev būs jāsamaksā 4,8% no piešķirtās garantijas summas. Šī būs samaksa, kas jāveic reizi gadā. Sākot ar otro gadu, tā būs 4,8% no atlikušās garantijas summas. 10 gadu laikā tev būs jāatdod 4,8% no piešķirtās garantijas summas.

Kāpēc Altum programmu ērti izmantot, izvēloties īrpirkuma piedāvājumu?

Izmantojot abus šos piedāvājumus, būsi drošs, ka esi apsvēris visas labākās iespējas, kā atvieglot sev mājvietas iegādi. Pirmkārt, ar īrpirkumu 2 gadus vari uzkrāt īres naudu pirmajai iemaksai bankā. Otrkārt, kad būsi pieņēmis lēmumu un spersi nozīmīgo soli, lai to iegādātos, izdevumus segt tev palīdzēs arī Altum.

Luminor bankas pārstāve Inese Kuzmane Altum programmu jaunajiem profesionāļiem vērtē kā ļoti atbilstošu, jo tieši šī ir mājokļu pircēju kategorija, kas izvēlas īrpirkumu un kuriem tas ir piemērots. Nosacījumi iet līdztekus - īrpirkums ļauj klientam sakrāt naudu pirmajai iemaksai, savukārt, Altum  atvieglo pārējās izmaksas, sperot lielo dzīvokļa iegādes soli.

Vairāk par garantiju programmu uzzini šeit.

KAS JĀZINA PAR ĪRPIRKUMU?

1. Īrpirkums ir tava iespēja uzkrāt 100% no īres naudas pirmajai iemaksai - to varēsi izmantot, kad ņemsi kredītu bankā.
2. Ar īrpirkumu naudu vari krāt 2 gadus - jebkurā brīdī šo 2 gadu laikā vari pieņemt lēmumu dzīvokli pirkt.
3. Kad pieņemsi lēmumu veikt pirkumu, mēs palīdzēsim nokārtot kredītu bankā - sarunāsim tikšanos un sakārtot papīrus.
4. Īrpirkuma dzīvokļi atrodas Jaunajā Teikā - inovatīvā kvartālā ar stāvvietu, bērnu rotaļu laukumu, vairākām ēstuvēm, birojiem un drīzumā arī - ar sporta klubu un bērnudārzu.
5. Īrpirkuma piedāvājums ir pieejams tagad un dzīvokļu daudzums - ierobežots.
6. Dzīvokli vari rezervēt jau tagad, ievākties - gada otrajā pusē.
7. Īrpirkums nav kredīts, ja vēlēsies dzīvokli pirkt un uzkrāto summu izmantot pirmajai iemaksai, tev kredīts būs jākārto bankā.

Jautājumi? Vēlies apskatīt dzīvokļus? Uzzināt vairāk par īrpirkumu? Sazinies ar mums - būsim priecīgi izstāstīt visas detaļas telefoniski vai klātienē.

(+371) 672-24-803

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies

Apskatīt dzīvokļus klātienē ir labāk nekā galerijā!

Pieteikties

Par mums raksta