14 pasākumi, kurus vasaras sākumā apmeklēt Jaunās Teikas apkaimē

14 pasākumi, kurus vasaras sākumā apmeklēt Jaunās Teikas apkaimē

14 pasākumi, kurus vasaras sākumā apmeklēt Jaunās Teikas apkaimē

Jaunās Teikas apkaimē dzīvība kūsā, tāpēc nekad netrūkst ideju, ko darīt, un pasākumu, uz kuriem doties.

1. Street Food Ceturtdienas Jaunajā Teikā

Turpmāk katru ceturtdienu Jaunās Teikas pagalmā varēsi našķoties ar restorānu un kafejnīcu gatavotajiem ēdieniem, sēžot turpat pie strūklakas. Ja gribi zināt, kas brauks ciemos, tad seko informācijai šeit.

Kad? Katru ceturtdienu.

2. Ielīgošana Jaunajā Teikā

Jāņu zālestālu nebūs jāmeklē, jo pēc tām varēsi doties šeit pat, Jaunajā Teikā. Varēsi izbaudīt latviešu tradicionālās melodijas, apdziedāšanos un īstas kokles skaņas. Pašā vakarā - mesties dejās.

Kad? 20. jūnijā

3. VEF kids dienas radošās meistarklases

Sākoties skolēnu brīvlaikam, VEF Kvartāls ir parūpējies, lai arī mazākajiem būtu, ko darīt. Vesela diena foršās meistarklasēs un spēlēs! Dodies uz radošajām aktivitātēm.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 11. jūnijā.

4. Lekcija tēviem. Zīdaiņu raudāšana un mierināšana. Teikumā

Tēti, kuri lolo un lutina mazuļus vecumā līdz 6 mēnešiem ir laipni aicināti uz lekciju, kurā pastāstīs par biežākajiem iemesliem, kāpēc mazuļi raud un cik daudz viņiem vajadzētu raudāt, kā viņus nomierināt un kā atbalstīt mīļoto, kad mazais raud.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 13. jūnijā.

5. Izstāde “Elles ķēķis: Ņujorka - Latvija”

Valsts simtgadē VEF Kultūras pilī varēsi apskatīt izstādi par Ņujorkas mākslinieku grupu, kas bija 50tajos un 60tajos gados Ņujorkā dzīvojoši latvieši, trimdas mākslinieki. Par viņiem zināja pasaulē, taču Padomju Latvijā tikai retais. Izstāde solās būt patiesi interesanta, tāpēc nepalaid garām.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? No 6. līdz 17. jūnijam.

6. Koncerts “Cirks - tā ir burvība!” VEF Kultūras pilī

Mazākajiem kultūras baudītājiem patiks VEF Kultūras pils “Jaunība” koncerts. Varēsiet priecēt acis, vērojot, cik izveicīgi ir jaunie cirka studijas dalībnieki.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 7. jūnijā.

7. Adam Ben Ezra un ansambļa Hejira koncerts VEF Kultūras pilī

Tā būs daļa no VEF Jazz Club koncertu cikla, kura ietvaros viesosies arī mākslinieks no Izraēlas. Pasākums notiks mazliet neierastākā vidē - VEF Kultūras pils vestibilā.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 27. jūnijā.

8. Latvian Voices. Sudrabs koncerts VEF Kultūras pilī

Šī ir a cappella grupas Latvian Voices jaunākā koncertprogramma, kas veidota, iedalot skaņdarbus dažādās krāsās un sudraba toņos. Uz koncertu gan nav ieteicams doties ar bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem.

Biļetes var iegādāties šeit.

9. Olgai Dreģei 80, Jubilejas koncerts VEF Kultūras pilī

Iemīļotās aktrises talanta cienītāji VEF Kultūras pilī var baudīt koncertu - sarunu par OlgasDreģēs dzīvi un tajā piedzīvoto. Koncertā piedalās ne tikai pati gaviļniece, bet arī Jānis Streičs, Uldis Dumpis, Baiba Indriksone, Lolita Cauka, Diāna Zande, Gundars Āboliņš, Ausma Kantāne, Jānis Paukščello, koris “Balsis”, Knīpas un Knauķi un citi māksinieki.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 12. jūnijā.

10. Raimonda Paula un Kristīnes Prauliņas koncerts “Kontrasti” kopā ar Latvijas Radio bigbendu

Ja esi Maestro mūzikas cienītājs, tad koncerts tev noteikti ies pie sirds. Dzirdēsi pavisam jaunas dziesmas Kristīnes Prauliņas izpildījumā, viņu pavadot RaimondamPaulam un Latvijas Radio bigbendam.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 24. septembrī.

11. Sarunu vakars ar Tonight Ievu Terrā

Piemājas restorānā Terra varēsi raisīt pļāpas un diskusijas ar zīmola Tonight radītāju Ievu Ciprusi, kas rada runājošos šķīvjus. Viņa dalīsies savā ieredzē un sapņos, kurus realizējusi un vēl lolo.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 14. jūnijā.

12. Kokteiļvakars Jaunajā Teikā

Ik pa pāris nedēļām Jaunajā Teikā esošajā Terra + Mākonis vari baudīt kokteiļus un labu mūziku. Kā vienmēr šeikos Mākonis, bet par mūziku šoreiz rūpēsies mixmaster Raitis.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 15. jūnijā, sākot no 19:00.

13. Atbildīgu ideju tirgus 2018 Teikumā

Varēsi dzirdēt Latvijas atbildīgāko uzņēmumu speciālistu stāstus un iedvesmoties jauniem darbiem. Ar saviem stāstiem tevi iedrošinās un jaunas idejas rosinās tādi uzņēmumi, kā Latvijas Dzelzceļš, Latvenergo, Maxima,SEB Latvia, SwedbankLatvia, SmartVent, Cēsu Alus, Latvijas MobilaisTelefons un citi. Ja tev interesē, tad piesakies un apmeklē pasākumu un klausies 15 idejas 15 minūtēs!

Vairāk informācijas šeit.

Kad? 13. jūnijā.

14. Nūjošana Jaunajā Teikā ar Nordic Walking

Divreiz nedēļā vari pievienoties nūjotāju pulkam un mērot 10km apli, izvingrinot muskuļus. Gribi pievienoties? Tad seko līdzi informācijai Jaunās Teikas Facebook lapā un dodies uz Terru, kur sākas pulcēšanās treniņam.

Vairāk informācijas šeit.

Kad? Katru nedēļu.

KAS JĀZINA PAR ĪRPIRKUMU?

1. Īrpirkums ir tava iespēja uzkrāt 100% no īres naudas pirmajai iemaksai - to varēsi izmantot, kad ņemsi kredītu bankā.
2. Ar īrpirkumu naudu vari krāt 2 gadus - jebkurā brīdī šo 2 gadu laikā vari pieņemt lēmumu dzīvokli pirkt.
3. Kad pieņemsi lēmumu veikt pirkumu, mēs palīdzēsim nokārtot kredītu bankā - sarunāsim tikšanos un sakārtot papīrus.
4. Īrpirkuma dzīvokļi atrodas Jaunajā Teikā - inovatīvā kvartālā ar stāvvietu, bērnu rotaļu laukumu, vairākām ēstuvēm, birojiem un drīzumā arī - ar sporta klubu un bērnudārzu.
5. Īrpirkuma piedāvājums ir pieejams tagad un dzīvokļu daudzums - ierobežots.
6. Dzīvokli vari rezervēt jau tagad, ievākties - gada otrajā pusē.
7. Īrpirkums nav kredīts, ja vēlēsies dzīvokli pirkt un uzkrāto summu izmantot pirmajai iemaksai, tev kredīts būs jākārto bankā.

Jautājumi? Vēlies apskatīt dzīvokļus? Uzzināt vairāk par īrpirkumu? Sazinies ar mums - būsim priecīgi izstāstīt visas detaļas telefoniski vai klātienē.

(+371) 672-24-803

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies

Apskatīt dzīvokļus klātienē ir labāk nekā galerijā!

Pieteikties

Par mums raksta