12 street food restorāni, kurus vari apmeklēt Jaunajā Teikā

12 street food restorāni, kurus vari apmeklēt Jaunajā Teikā

12 street food restorāni, kurus vari apmeklēt Jaunajā Teikā

Katru ceturtdienu Jaunajā Teikā notiek Rīgas street food garšas pasākums, kad vari paēst garšīgas pusdienas pagalmā pie strūkakas vai ieturēt foršas vakariņas ar ģimeni un draugiem.

Katru ceturtdienu Jaunajā Teikā notiek Rīgas street food garšas pasākums, kad vari paēst garšīgas pusdienas pagalmā pie strūkakas vai ieturēt foršas vakariņas ar ģimeni un draugiem. Divas reizes mēnesī viesojas arī kāda Latvijā zināma personība, kas parūpējusies par aktivitātēm, dejām līdz vēlai stundai, saviem mīļākajiem ēdieniem un vienkārši sarīkojusi lielisku vasaras ballīti.

Seko līdzi informācijai Facebook un nāc ciemos.

1. Vīnkalni

Vīnkalnu picas Rīgas street food pasākumā Jaunajā Teikā

Vīnkalnu picas, iespējams, ir pašas gardākās Latvijā un ceptas īstā picu krāsnī. Picu darbnīca piedāvā tev izvēlēties tās veidu, bet dārzeņus, kurus liksi virsū, izvēlēties vari pats. Pica top negaidīti ātri - to iemet krāsnī un 2 minūšu laikā tā jau ir gatava. Garšīgās picas iespējams nogaršot izbraukumos vai īpašās ekskursijās pie viņiem - Jaunajā Teikā Vīnkalni viesojas visai bieži, tāpēc seko līdzi informācijai un nāc pusdienās vai vakariņās apēst picu.

Vairāk informācijas - šeit.

2. Čarlstons

Čarlstons restorāns Rīgas street food pasākumā Jaunajā Teikā

Gribi apēst lielu un sātīgu burgeri? Čarlstons ne vienu vien reizi jau bijis pie mums ciemos un iepriecinājis StreetFood garšas baudītājus ar patiesi bagātīgiem burgeriem. Atradīsi arī saldā kartupeļa frī un varēsi tos ēst gardu muti pie Jaunās Teikas strūklakas.

Vairāk informācijas - šeit.

3. Mākonis

Mākonis Rīgas street food garšas pasākumā Jaunajā Teikā

Ne tikai garšīgi kokteiļi, bet arī saldās un sāļās vafeles. Tās ceptas no pašu radītas mīklas un pieejamas visdažādākajās kombinācijās. Izvēlēto vafeli vari baudīt kopā ar Mākoņa bārmeņu ieteikto gardāko kokteili.

Vairāk informācijas - šeit.

4. El Santo X

El Santo X Rīgas street food garšas pasākumā Jaunajā Teikā

Garšīgi meksikāņu ēdieni, kas patiks gan asu, gan maigāku garšu cienītājiem. Ja tev pie sirds iet jūras veltes, tad šī būs īstā vieta, kur kārtīgi paēst. Šī ir veģetāriešiem draudzīgā vieta, tāpēc arī tad, ja ne gaļu, ne jūras produktus neēd, vari nākt ciemos uz kādu no Jaunās Teikas StreetFood garšas pasākumiem un izmēģināt.

Vairāk informācijas - šeit.

5. Cafe Hugo

Cafe Hugo  Rīgas street food pasākumā Jaunajā Teikā

Garšīgas maizītes un burgeri ar dārzeņiem un gardām mērcītēm. Hugo kafejnīcu apmeklēt vari tikai StreetFood tirdziņos, jo tā darbojas vienīgi izbraukumos. Zinātāji saka, ka maizītes esot ļoti garšīgas.

Vairāk informācijas - šeit.

6. Nathans Famous

Nathans famous Rīgas street food garšas pasākumā Jaunajā Teikā

Arī pie mums, Latvijā, ir Ņujorkā tik iecienītie Nathan's hotdogi, turklāt atradīsi arī izslavētos frī kartupelīšus ar sieru un grauzdētajiem sīpoliem, kas mutē kūst. Izbraukuma auto izskatās gluži kā no amerikāņu filmām, tāpēc, iespējams, uz mirkli pat radīsies sajūta, ka esi devies uz Ņujorku.

Vairāk informācijas - šeit.

7. Bosa Burgers

Bosa burgers Rīgas street food garšas pasākumā Jaunajā Teikā

Kas pagaršojuši, saka, ka Bosa Burgers ir labākais, kāds ēsts - sulīgs un garšīgs. Burgerī izmantota turpat uz grila cepta gaļa un tie ir divtik īpaši, jo atrodami tikai izbraukumos. Seko līdzi Jaunās Teikas StreetFood garšas pasākumiem un noķer, kad ciemojas Bosa Burgers.

Vairāk informācijas - šeit.

8. Raunas Dārzs

Raunas dārzs Rīgas street food garšas pasākumā Jaunajā Teikā

Ja gribas kaut ko likt uz kārā zoba vai pacienāt draugus un kolēģus svētkos, tad šobrīd iecienītāko saldumu augšgalā ir eklēri - Raunas Dārzā tie ir īpaši labi un pieejami dažādās formās. Pirms deserta baudīšanas vari iestiprināties arī ar kārtīgu ēdienu, jo Raunas Dārzs gatavo havajiešu veselīgo pokiju, kas pagatavots no nūdelēm, salātiem, dārzeņiem un jūras produktiem.

Vairāk informācijas - šeit

9. Sub - Nation

Sub Nation Rīgas street food pasākumā Jaunajā Teikā

Garšīgas un ātri pagatavotas maizītes, kas pabaros, ja nav laika lēni izbaudīt maltīti. Šis īpaši patiks tiem, kuri StreetFood garšas pasākumu mēdz apmeklēt pusdienlaikā. Ja vēl neesi ēdis melno maizi, tad Sub - Nation to varēsi nogaršot.

Vairāk informācijas - šeit.

10. Uzbegims

Uzbegims Rīgas street food garšas pasākumā Jaunajā Teikā

Uzbeku nacionālais ēdiens ir plovs, tāpēc Uzbegims gatavotais plovs būs īsts garšas ceļojums uz Uzbegistānu. StreetFood garšas pasākumos restorāns tos gatavo lielās pannās tavā acu priekšā.

Vairāk informācijas - šeit.

11. Skrīveru saldējums

Skrīveru saldējums Rīgas street food pasākumā Jaunajā Teikā

Laipnākā un priecīgākā ceļojošā saldējumu kafejnīca. Skrīveru saldējums iepriecina karstās dienās ne tikai ar garšīgu un vēsu saldējumu, bet arī ar pašeptām vafelēm.

Vairāk informācijas - šeit.

12. Bao Bun Latvija

Bao Bun Latvija Rīgas street food pasākumā Jaunajā Teikā

Pasaulē pazīstamais Taivānas hamburgers, kas pagatavots no tvaicētas maizes ir Latvijā vēl ne tik labi zināms, taču ļoti gards un sātīgs ēdiens. Klāt vari izvēlēties arī saldā kartupeļa frī ar kādu no garšīgajām mērcītēm. Noteikti pagaršo - ir labs!

Vairāk informācijas - šeit.

Katru ceturtdienu vari doties uz Jauno Teiku, lai mielotos ar kādu no street food restorāna piedāvātajiem ēdieniem. Katru otro ceturtdienu, savukārt, vari apmeklēt Rīgas street food garšas ballīti, kurā sastapsi kādu Latvijā zināmu personību un varēsi nogaršot viņa iecienītākos ēdienus, piedalīties dažādās spēlēs un izdejoties pie labas mūzikas. Jaunumiem seko līdzi - šeit.

KAS JĀZINA PAR ĪRPIRKUMU?

1. Īrpirkums ir tava iespēja uzkrāt 100% no īres naudas pirmajai iemaksai - to varēsi izmantot, kad ņemsi kredītu bankā.
2. Ar īrpirkumu naudu vari krāt 2 gadus - jebkurā brīdī šo 2 gadu laikā vari pieņemt lēmumu dzīvokli pirkt.
3. Kad pieņemsi lēmumu veikt pirkumu, mēs palīdzēsim nokārtot kredītu bankā - sarunāsim tikšanos un sakārtot papīrus.
4. Īrpirkuma dzīvokļi atrodas Jaunajā Teikā - inovatīvā kvartālā ar stāvvietu, bērnu rotaļu laukumu, vairākām ēstuvēm, birojiem un drīzumā arī - ar sporta klubu un bērnudārzu.
5. Īrpirkuma piedāvājums ir pieejams tagad un dzīvokļu daudzums - ierobežots.
6. Dzīvokli vari rezervēt jau tagad, ievākties - gada otrajā pusē.
7. Īrpirkums nav kredīts, ja vēlēsies dzīvokli pirkt un uzkrāto summu izmantot pirmajai iemaksai, tev kredīts būs jākārto bankā.

Jautājumi? Vēlies apskatīt dzīvokļus? Uzzināt vairāk par īrpirkumu? Sazinies ar mums - būsim priecīgi izstāstīt visas detaļas telefoniski vai klātienē.

(+371) 672-24-803

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies

Apskatīt dzīvokļus klātienē ir labāk nekā galerijā!

Pieteikties

Par mums raksta