10 foršas vietas Jaunās Teikas apkaimē, kur vasarā sportot svaigā gaisā

10 foršas vietas Jaunās Teikas apkaimē, kur vasarā sportot svaigā gaisā

10 foršas vietas Jaunās Teikas apkaimē, kur vasarā sportot svaigā gaisā

Jaunās Teikas apkaimē ir daudz vietu, kurp vari doties, lai nodarbotos ar fiziskām aktivitātēm.

1. Ar velosipēdu vai skrituļslidām dodies uz Mežaparku

Mežaparks ir velobraucēju un skrituļotāju vidū iecienīta vieta, jo tur sportot ir jautri. Vari izbaudīt visus Mežaparka celiņu kalniņus un sajust tauriņus vēderā, laižoties lejup, vai patīkamās sportošanas sāpes, minoties augšup. Protams, Mežaparkā varēsi ne tikai izbraukt ar riteni vai skrituļslidām, bet arī doties ikvakara vai ikrīta skrējienā.

2. Ķīšezers

Siltajos vasaras vakaros patīkamākā aktivitāte ir peldēšana, vai ne? Jaunās Teikas iedzīvotājiem ir paveicies, ka Ķīšezers atrodas desmit minūšu brauciena attālumā, turklāt vari apvienot veselas divas sportiskās aktivitātes - līdz ezeram doties ar velosipēdu.

3. Centra sporta kvartāls

Pagājušajā gadā jaunatklātajā sporta un bērnu laukumā Krišjāņa Barona ielā ir iespēja gan uzspēlēt basketbolu draugu kompānijā, gan individuāli sportot - skriet, trenēties pie stieņiem vai vingrot. Kamēr aizskriesi līdz sporta kvartālam, paspēsi iesildīties.

4. Skrējiens pa Rīgas centru

Gribi izbaudīt gleznaino Rīgu saulrietā? Tad jādodas vakara skrējienā līdz centram. Skrien taisni pa Brīvības ielu, kur deguns rāda.

5. Nordic walking Jaunajā Teikā

Vairākas reizes mēnesī vari piedalīties nūjošanas nodarbībā tepat, Jaunās Teikas pagalmā.  Nodarbības laikā iesildīsies, trenere parādīs, kā pareizi nūjot un sniegs konsultācijas. Visi kopā veiksiet 10 kilometru apli, atsildīsieties un atgriezīsieties satikšanās vietā.

Norunātā tikšanās vieta - pie restorāna Terra. Uz nodarbību jānāk pašam ar savām nūjām, kas piemērotas asfaltam. Dalības maksa 4 eiro.

6. Skrējiens līdz Biķernieku mežam

Ja esi pieredzējis skrējējs, tad vari doties garākā sporta nodarbībā uz Biķernieku mežu. Par labu sportošanas vietu to atzinuši arī sportisti, kuri turp dodas uz individuālajiem treniņiem.

7. Juglas ezers

Aizbrauc līdz Juglas ezeram un izbaudi kārtīgu vakara peldi. Tas taču ir tik forši - siltā vasaras vakarā nopeldēties, tādējādi gan atspirdzinoties, gan izvingrinoties, vai ne?

8. Izbrauciens ar SUP dēli

Ķīšezerā vari ne tikai nopeldēties, bet arī izbaudīt citus ūdens priekus. Burusports piedāvā izbraucienu ar SUP dēli pa Ķīšezeru pie Cabo Cafe. Uzlabosi savu līdzsvara izjūtu un labi pasportosi. Dēļus var iznomāt katru dienu līdz 20:00.

9. Rīgas 45. vidusskolas stadions

Pāris minūšu riksīša attālumā ir atjaunots stadinos pie vidusskolas, kurp dodas ne viens vien sportotājs, tāpēc tev būs motivācija neapstāties pie pirmajām grūtībām un, iespējams, pat iepazīt kādu aktīva dzīvesveida draugu.

10. Sporta zāle Jaunajā Teikā

Vasarai beidzoties un iestājoties rudenim, Jaunās Teikas iedzīvotājiem būs pašiem sava sporta zāle, kur varēsi piekopt veselīgu dzīvesveidu, skatoties uz Rīgu no 15. stāva.

KAS JĀZINA PAR ĪRPIRKUMU?

1. Īrpirkums ir tava iespēja uzkrāt 100% no īres naudas pirmajai iemaksai - to varēsi izmantot, kad ņemsi kredītu bankā.
2. Ar īrpirkumu naudu vari krāt 2 gadus - jebkurā brīdī šo 2 gadu laikā vari pieņemt lēmumu dzīvokli pirkt.
3. Kad pieņemsi lēmumu veikt pirkumu, mēs palīdzēsim nokārtot kredītu bankā - sarunāsim tikšanos un sakārtot papīrus.
4. Īrpirkuma dzīvokļi atrodas Jaunajā Teikā - inovatīvā kvartālā ar stāvvietu, bērnu rotaļu laukumu, vairākām ēstuvēm, birojiem un drīzumā arī - ar sporta klubu un bērnudārzu.
5. Īrpirkuma piedāvājums ir pieejams tagad un dzīvokļu daudzums - ierobežots.
6. Dzīvokli vari rezervēt jau tagad, ievākties - gada otrajā pusē.
7. Īrpirkums nav kredīts, ja vēlēsies dzīvokli pirkt un uzkrāto summu izmantot pirmajai iemaksai, tev kredīts būs jākārto bankā.

Jautājumi? Vēlies apskatīt dzīvokļus? Uzzināt vairāk par īrpirkumu? Sazinies ar mums - būsim priecīgi izstāstīt visas detaļas telefoniski vai klātienē.

(+371) 672-24-803

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies

Apskatīt dzīvokļus klātienē ir labāk nekā galerijā!

Pieteikties

Par mums raksta